o mnie

kim jest dziewczyna z narzędziami

W niniejszym blogu przedstawiam szeroką gamę narzędzi dla różnych grup zawodowych. Pomagam wybrać najlepsze rozwiązanie Firmom Instalacyjnym, Motocyklistom, Rowerzystom, Strażakom, Firmom wykonującym obróbkę przewodów, jak również majsterkowiczom. 

Dziewczyna z Narzędziami to nie tylko ogrom przydatnych informacji na temat narzędzi instalacyjnych, ale także pomoc w uzyskaniu wysokiej jakości produktów w najlepszych cenach. Każdy wpis zawiera kod rabatowy w wysokości 15% na konkretne narzędzie, którego dotyczy dany artykuł. To jednak nie wszystko! Możesz także skorzystać z rabatu w wysokości 5% na cały asortyment w sklepie Fastons.pl, korzystając ze specjalnego kodu, który udostępniam na stronie głównej.

Narzędzia o których piszę, spełniają normy bezpieczeństwa i pochodzą wyłącznie od prestiżowych producentów. To gwarancja jakości i trwałości, a przede wszystkim idealnej współpracy!

katarzyna sidzina

Nazywam się Katarzyna Sidzina i od kilku lat zajmuję się internetową sprzedażą narzędzi. Moja praca jest także moją pasją. Chętnie podzielę się z tobą cennymi informacjami na temat narzędzi instalacyjnych, tego jak działają i w jaki sposób należy z nich korzystać. Wierzę, że odniesiesz mnóstwo korzyści z ciekawostek poruszanych na tym blogu.

Masz pytania? Napisz do mnie!

Zadzwoń do mnie lub zostaw wiadomość mailową.

e-mail: info@fastons.pl